AKTUALNOśCI

Trwa proces likwidacji Fundacji Polskiego Handlu z powodu wyczerpania środków finansowych i majątku.

Roszczenia wobec Fundacji można zgłaszać do 23.09.2018

Likwidator Fundacji:

Polska Izba Handlu

ul. Grażyny 13/10

tel. 22 440 83 23

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi J

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO) wprowadza wiele zmian w zakresie ochrony danych osobowych, które mają ujednolicić rynek unijny w tym zakresie.

Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących i najbardziej rozpoznawalnych marek franczyzowych na polskim rynku, która w przyszłym roku obchodzić będzie jubileusz 25-lecia działalności. Kluczową wartością sklepów Lewiatan jest bliska relacja z Klientami oraz kompleksowe zaspokajanie ich potrzeb, którą najlepiej wyraża motto sieci: „Lewiatan – Twój dobry sąsiad!”

Od 1 do 23 marca w sklepie Społem, w warszawskiej Hali Mirowskiej odbywa się wielkanocna zbiórka żywności Fundacji Polskiego Handlu.

Przekaż 1% podatku,

Fundacja Polskiego Handlu zorganizowała w grudniu świąteczną zbiórkę w Hali Mirowskiej.